Kuchyně

v sekci Poradenství spousty zajímavých článku.

Korpusy (skříňky) v kuchyni:

doplňky: http://www.idealdata.cz/wireli/2016/katalog_wireli_2016.pdf

Korpusy jsou vyráběny z laminových desek od předních evropských výrobců. Lamino je té nejvyšší kvality. Dílce jsou spojovány na bukové typle a zklíženy voduvzdorným lepidlem. Nepoužíváme nevzhledné vruty. Dílce jsou olepeny plastovou hranou, která zaručuje vyšší životnost vaší kuchyně.

Co je lamino deska?

Lamino desky jsou povrchově upravené dřevotřískové desky. Povrchová úprava vzniká nalisováním dekorativního papíru impregnovaného aminoplastickými pryskyřicemi. Povrchová vrstva lamino desky je s dekorativním povrchem a definovanou strukturou povrchu, odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu.

Dodavatelé:

Kronospan-CZ

EGGER-AT

Pracovní desky:

Postformingové pracovní desky:

Pracovní deska je vyrobena z dřevotřísky a síle 28mm,nebo 38mm. Máme dekory i o síle 48mm a 60mm. Následně je potažena tvrzeným laminem. Spoje desek jsou k sobě zklíženy šrouby a slepeny speciálním polyuretanovým lepidlem.

Dodavatelé:

Kronospan-CZ

EGGER-AT

Výhody:

Cenová dostupnost, velký výběr

Desky TECHNISTONE:

Dodavatelé:

MosaicTech s.r.o.

Výhody:

Technistone je kompaktní tvrdý, neporézní, kompozitní výrobek, dodávaný ve formě desek, dlaždic, či mozaik mají širokou škálu využití-kuchyňské desky, stolní desky, parapety, dlažby, obklady, mozaiky.. Vzhledem k použitým surovinám a technologiím výroby TECNISTONE dosahují výborných vlastností. Tento výrobek je oproti přírodnímu kameni bezpórovitý, čímž zamezuje vzniku bakterií a dále je barevně stejnorodý. Oproti přírodnímu kameni je trvadlivější a lépe tepelně odolný, oproti laminátu má mnohem delší životnost a lepší estetické vlastnosti.

Technistone má ve srovnání s přírodními žulami vyšší pevnost v tahu za ohybu, při stejné tloušŤce je odolnější proti úderu a zatížení. S výrobky Technistone, zejména sady GRANIT, získáte pocit masivní žuly, ale s několika nižší nasákavostí povrchu, který neabsobruje pokrmy, ani nápoje. Technistone je tvrdší a odolnější než přírodní mramor. Také je tvořen převážně ze silikátů, ktré jsou na rozdíl od mramoru kyselinovzdorné. Technistone je vyráběn z jakostních přírodních surovin (křemnů žuly), zrcadlových a skleněných granulátů malého množství barevných pigmentů a kvalitní polyesterové pryskyřice. Obsah přírodních složek tvoří více než 93% hmoty výrobků, obsah polyesterové pryskryřice je tedy menší než 7%. V nabídce je 45 různých barevných odstínů a struktur.

Cenově je poněkud dražší ale dodá lince luxus.

Cenová  kalkulace pracovní desky na naší kuchyňskou linku ANTRACIT včetně ostrůvku na prodejně :

Materiál:                  21.991,-
Práce:                     11.580,-
Zaměření,montáž       8.612,-
Doprava                    2.400,-
Celkem s DPH          44.582,-

Technistone Gobi Black

Kování:

V moderní kuchyni je velice důležité, aby všechny věci byli lehce přístupné a k tomu nám dopomáhají plnovýsuvy a jiný drátěný program.

Naše firma používá kování firmy HETTICH a rakouské firmy Blum s poživotní zárukou. Drátěný program nám dodává švýcarská firma PEKA a německý Kessembohmer. Pozorně vybíráme jaké výsuvy a panty Vám různé firmy nabízejí. Je velký rozdíl mezi výsuvem Tandembox a Metabox!

 

 

Dvířka:

Dvířka foliovaná

Našim dodavatelem dvířek je česká firma Hefas, která na trhu působí od roku 1993, klade velký důraz na kvalitu a je členem Asociace českých nábytkářů.

Nabízí nejširší nabídku folií na českém trhu, celkem 99 dekorů skladem, z toho 31 vysokých lesků, 9 drásaných dekorů, 4 hluboké maty, designové dekory, přes 50 tvarů frézování se 17 dekory zadních dveří. Rozsáhlá možnost kombinace tvar-barva. K vidění na peodejně.

Dalším naši dodavatelem je firma Grena, která je držitelem mezinárodního certifikátu ISO 9001:2000, které získala již roku 2001. Tento certifikát je zárukou prvotřídního provedení výrobků. Kuchyňská dvířka jsou z MDF desky ploště frézovaná, povrchově upravená PVC nebo PP folie. Velký výběr dezénu a odstínu všechny jsou k vidění u nás na prodejně.

dřevodezény, woodliny, mat./metal, patina, lesk, vysoký lesk, uni barvy

ukázka kuchyní ze dvířek: http://www.grena.cz/index.php?I=AA347

 

Dvířka dýhovaná

Dvířka vyráběna z dýhy je možno mořit do Vámi zvoleného odstínu což je výhoda k doladění již se stávajícím nábytkem.

Dvířka thermopal

Velmi kvalitní materiál, používaný nejen na výrobu dvířek, v moderních dekorech, výběr z velkého množství dekorů dřev, barev a lesků

  1. lesklé desky Thermopal - lesklý materiál z HPL laminátu a DTD desky, vysoká tvrdost, určen pro čelní plochy, ideální pro vyšší zatížení nábytku, veřejná prostranství atd.

Dvířka LTD

Největší výběr dřevodekoru  i uni barev. Dvířka standardně olepeny ABS 2mm silnou hranou, což zaručuje dlouhou životnost dvířek.

Dvířka lakovaná

Vysoká kvalita výběr ze vzorů škály ral

------------------------------------------------------------------------------------------------

Co je důležité při poptávce kuchyně?

1. Pokud dům či byt ještě nestojí, vezměte půdorys místosti, kde bude nainstalována kuchyň

2. V případě, že je již postaveno, nejlépe ve fázi hrubé stavby, změřte metrem na cca centimetry místost, okna, dveře, případně věci s kterými již nelze hýbat (voda, odpad, plyn, digestoř, komín, výklaenek atd...). Zakreslete půdorys, stačí jednoduše od ruky.

3. Telefonicky si domluvte schůzku na konkretní datum a hodinu (777047785). Půdorys, případně projekt vezměte sebou, abychom podle toho mohli udělat grafický návrh a cenovou kalkulaci.

4. Tento nákres můžete zaslat také e-mailem s určitým popiskem představy, popřípadě přiložit určitý obrázek kuchyně, abychom viděli Vaši představu. (email: ptacek250@seznam.cz) pro dotaz a doporučení vestaných spotřebičů do Vaší kuchyně (email:ptacekprodej@seznam.cz).

5. Přijeďte se podívat do nově otevřeného studia Sobíňov 284, kde si můžete vybrat z velkého monožství druhů dvířek, pracovních dvířek, úchytek, dřezů, alternativy místo obkladů, ukázka nových trndů... Přijďte také sami posoudit kvalitu naší firmou vyráběné linky a vyzkoušet jednotlivé výsuvy, výklopy, podívat se na doplňky kuchyně, vestavné spotřebiče.

6. Při podepsání smlouvy o dílo, zajdeme k Vám na stavbu a oměříme si přesně místnost. Pokud budete vyžadovat nákres elektroinstalace, instalace vody a odpadů či obkladů.

7. Dovezeme kuchyň a vše namontujeme.

 

 

Námi vyrobený nábytek je vyroben z materiálu DTDL olepen ABS hranou, tento materiál je citlivý na vodu a vlhko, proto prosím vždy zabezpečte, aby nedocházelo k jeho kontaktu nebo ihned vodu odstraňte. Jednotlivé spoje nikdy nesmí přijít do kontaktu s vodou.

Jednotlivé plochy vždy ošetřujte jen přípravkem na to určeným a stírejte vždy jemným bavlněným hadříkem, nikdy k odstranění nečistot nepoužívejte hrubé materiály a agresivní přípravky mohli by nenávratně poškodit materiál. To platí i u čelních dvířek lakovaných i foliovaných.

Materiál korpusu, čelní dvířka, pracovní deska a veškeré spoje nesmí přijít do kontaktu s vysokými teplotami, ostrými předměty, vodou ani vlhkostí, vždy zabezpečte ochranu před nimi.

Pokud se objeví nějaká vada nebo poškození těsnosti spojů, ihned nás kontaktujte na tel. 777047785, abychom předešli dalšímu poškození celého nábytku.

 

 

 

 

Truhlářství Petr Ptáček - zakázková výroba kuchyní a nábytku, Sobíňov 284, 582 62 Sobíňov.
mobil: 777 047 785, e-mail: ptacek250@seznam.cz

www.malovana-moda.cz www.motokros-ptacek.cz sedací soupravy